TERAAPIAD

Tõsta enda sisemisi väärtusi

Imago suhteteraapia

Vaata lähemalt

Kaotusvalust taastumise programm

Meetod on loodud The Grief Recovery Institute poolt.

Vaata lähemalt

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia

Vaata lähemalt

Andestamine

Gruppidele, kestvus -3 tundi

„Andestamise ring“ ehk südamehaavade tervendamine on transpersonaalne protsess.

Vaata lähemalt

Hüpnoteraapia

Vaata lähemalt

SUHTES OLEVATELE INIMESTELE

Imago suhteteraapia

Imago suhteteraapia on mõeldud kõigile suhtes olevatele inimestele (elukaaslased, abikaasad, lapsevanem-laps, õde-vend, kolleegid jne.), kes …

 • kogevad oma suhtes raskusi ning soovivad konflikte lahendada;
 • mõtlevad lahutusest, aga otsivad veel lahendust koos jätkamiseks;
 • on kooselu alustamas ja soovivad kohe algusest peale oma suhtele teadlikult pühenduda;
 • soovivad rikastada oma kooselu ja kogeda veelgi sügavamat kontakti oma lähedasega;
 • on otsustanud lahutada ning soovivad teha seda võimalikult toetavalt ja elutervelt;
 • on juba mõnda aega lahus ning soovivad leida viisi, kuidas teineteisega edaspidi suhelda.

Imago suhteteraapia on loonud dr. Harville Hendrix ja selles on integreeritud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised. Osalejad, kes on kogenud Imago suhteteraapia teooria ja praktika mõju läbi töötubade, kirjanduse ja nõustamise ütlevad tihti, et Imago suhtetöö on lihtne ja arusaadav. Imago aitab paremini mõista, miks me üleüldse armume ja miks järgnevad konfliktid ning kuidas nendega toime tulla. Just teadmatus on see, mis tekitab lootusetust ja jõuetust. Imago suhtetöö näitab suhtepaarile kätte uue suuna, mis loob soodsa võimaluse eluterve, usaldus- ja armastusväärse suhte loomiseks.

Meil ei ole vaja leida õiget partnerit, vaid saada ise õigeks partneriks ja õppida  kasutama  oma suhet isiklikeks muutusteks ja arenguks

Küsi lisainfot

Kaotusvalust taastumise programm

Meetod on loodud The Grief Recovery Institute poolt.

Põhieesmärk on luua lõpetatus valu, isoleerituse ja üksindusega, mille on põhjustanud kaotusvalu. Kui lahutus ja surm tunduvad tõenäolised kaotused, siis programm ei piirdu vaid nendega. On rohkem kui 40 elusündmust, mille kogemine võib kaasa tuua leinareaktsiooni.

Teaduslikku tõendust omav hariduslik programm

*Annab oskused, et elutervelt toime tulla valusate elusündmustega (surm, lahutus, pikaajaline haigus, töökaotus, kolimine, lemmiklooma kaotus, jne…)

Kaotusvalust taastumise programm loob kogetud suhetest ja iseendast terviklikuma pildi, aidates mõista, mis lugudega me ringi käime.

Ainsana Eestis seon Kaotusvalust taastumise programmi paariteraapiaga. Kogemus on näidanud, et Kaotusvalust taastumise programm on heaks eelduseks enne paarisuhte teraapiat. Teadmine, kuidas elatud elu ja erinevad lõpetamata kaotused avaldavad mõju meie tänastele suhetele on hämmastav ning avab suhetele uue perspektiivi.

Kaotusvalust taastumise programm on mõeldud kõigile, kes soovivad korrastada oma elu ning seeläbi parendada oma suhteid ja elukvaliteeti.

Kaotusvalust taastumise programm jaguneb:

 • „Kaotusvalust taastumise programm“
 • „Kuidas toetada kaotusvalus last“ 4 kahe tunnist kohtumist+ kodutööd
 • „Lemmiklooma kaotus“ 6 kohtumist

Kaotusvalust Taastumise programm:

 1. Individuaal 7 nädalat/ 7 kohtumist/ 2 suhte lõpetatust
 2. Grupp 8 nädalat/ 8 kohtumist/ 2 suhte lõpetatust

Programm annab eluaegse oskuse toime tulla erinevate kaotustega.

*Programm sisaldab raamatut+lisamaterjale+ kodutööd

Küsi lisainfot

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia hõlmab väga paljusid erinevaid teooriaid ning tehnikaid, otsides neis alati ühisosa ja laiendades iga üksiku teooria piire. Tegemist on rakendusliku psühholoogia tulevikusuunaga, milles on ühendatud psühholoogia, meditsiin ja filosoofia. Kuna keha ja meel on omavahel seotud, sisaldab see pigem filosoofilist metodoloogiat kui kitsapiirilist teoreetilist lähenemist või üksikuid teraapiatehnikaid.

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia võimaldab juurdepääsu inimmõistuse haardeulatusest välja jäävatele aladele ja annab meile vahendid ja tehnikad, mille abil on võimalik avastada ning kasutada kõigis inimestes peituvat avastamata potentsiaali, sisemist tarkust ning transtsendentaalsel teadlikkusel põhinevaid ressursse. Ühendades endas psühholoogia teaduse, filosoofia kunsti ning hüpnoosi efektiivsuse, on see innovaatiline tõhus terapeutiline lähenemine, mille abil on kliendil võimalik vaadata oma hetkeprobleemidest sügavamale ja mõista oma terviklikku identiteeti. See annab teraapiaprotsessile uue psühholoogilise kvaliteedi, mis julgustab klienti hindama adekvaatselt elu erinevaid aspekte ja leidma koos terapeudiga sisemist jõudu ja loovaid viise oma elu parendamiseks.

Küsi lisainfot

Gruppidele, kestvus kuni 3 tundi

Andestamine

„Andestamise ring“ ehk südamehaavade tervendamine on transpersonaalne protsess.

Andestamise ringi eesmärk on tervendada südant ja saada tagasi oma vabadus armastada. Meil kõigil on haavata saanud südamed ja me vajame oma südamete tervendamist isegi rohkem, kui oma südamete avamist.

Südame seisukord, kas ta on haavatud või kannab solvumist ja valu- kõik see mõjutab meie käitumist ja mõtlemist, kokkuvõttes meie elukvaliteeti. Kui süda ei ole tervendatud tekitame palju asjatud pilvi enda ellu. Andestamine on loobumine lootusest paremale minevikule.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

Andestamise Ringi lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet“) Tänaseks on Andestamise ringid 12 riigis.

Nüüd on see võimalus ka Eestis.

Küsi lisainfot

Hüpnoteraapia

Kõik meie probleemid on irratsionaalsed ja ebaloogilised ning nad on loodud meie kujutlusvõime poolt, siis vajame me oma kujutlusvõimet ka selleks, et neid probleeme lahendada. Parim viis asjade ette kujutamiseks on sulgeda silmad.

Hüpnoteraapia on kasulik tööriist, et teha meid teadlikumaks iseendast, suurendada teadlikkust sellest, mis toimub siin ja praegu meie kehas, mida me tunneme ja mida me ei tunne.

Hüpnoos aitab meil saavutada suuremat teadvelolekut iseendast ja tuua mahasurutud mälestused tagasi teadvusse. Läbi hüpnoosi loome ühenduse oma sisemise lapsega ning saame teadlikuks oma alateadlikest motiividest, mis omakorda aitavad meil elus muudatusi teha.

Küsi lisainfot