Gruppidele, kestvus kuni 3 tundi

Andestamine

Andestamine

„Andestamise ring“ ehk südamehaavade tervendamine on transpersonaalne protsess.

Andestamise ringi eesmärk on tervendada südant ja saada tagasi oma vabadus armastada. Meil kõigil on haavata saanud südamed ja me vajame oma südamete tervendamist isegi rohkem, kui oma südamete avamist.

Südame seisukord, kas ta on haavatud või kannab solvumist ja valu- kõik see mõjutab meie käitumist ja mõtlemist, kokkuvõttes meie elukvaliteeti. Kui süda ei ole tervendatud tekitame palju asjatud pilvi enda ellu. Andestamine on loobumine lootusest paremale minevikule.

Andestamine

ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

Andestamise Ringi lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet“) Tänaseks on Andestamise ringid 12 riigis.

Nüüd on see võimalus ka Eestis.

Küsi lisainfot