Tagasiside

Kui ma läksin Kristiina juurde, siis ma olin väga, väga katki. Mul puudus alustugi kus seista.
Kui me olime rääkinud, siis sealt tulles tundus mulle, et ma seisan kindlamalt. Minus algas kasvamine iseendaks ja see jätkub. See tee on raske sest tõde näha ja tunnistada on raske, kuid see on tee kus tagasi enam ei saa.
Kristiina ma soovin Sulle piiritut valgust sellel Sinu teel ja ma tean et sa oled sellel teel nii mulle kui ka paljudele teistele just see valgus mida me ise tihti ei oska näha.
Ole hoitud sellel teel meie kõigi jaoks kes Sinu juurde jõuavad!

-Siiri-

Kristiina teraapia sessioonid aitasid mul enda mõtetest tunnetest aru saada ja neis korda luua. Saadud tööriistu kasutan seniajani.

-Terje-

Ma imetlen Kristiina empaatiavōimet ja seda, et temaga olles on kohe hea tunne enda olukorrast ja muredest rääkida. Meeldib ka see, et suhtlus on kahepoolne ja Kristiina oskab panna sind vaatama asju hoopis teise nurga alt, mille peale ei sa ei ole kunagi ise tulnud ja see ehk ongi see, mis aitab!

-Liisi (38.a)-

Kristiinaga tutvumine on minu jaoks üks imelisemaid hetki ❤️ Temaga vesteldes on tunne nagu oleks üksteist juba ammu teadnud. Aitäh Kristiina!

-Daisy-

Mul on südamest hea meel, et ma kohtusin Kristiinaga. Leidsin inimese, kellega oli juba esimesel kohtumisel hea klapp ja ma tundsin ennast temaga  turvaliselt. Pead ennast aitama esmajoones, et sa saaksid teisi aidata. Kristiina juhatas mind selleni!

-Regle-

Leidsin Kristiina siis kui minu elus toimus üks suurimaid traumasid minu jaoks- kahe lähedase inimese  nahaalne ja alatu reetmine. Tõmbusin nädalaks endasse, et püüda aru saada mis juhtus. Kuid siis minu teised lähedased soovitasid mul leida professionaalset abi muidu lukustan end ka lapse jaoks ära ning seda ma ei soovi. Keegi soovitas mulle just Kristiinat niisiis otsisin üles Kristiina ja esimesed korrad sõitsin Rakverre tema imeilusasse mugavasse tuppa, kus saime asjad läbi räägitud. Kristiina aitas mul paljusid asju mõista, aitas mul pea selgeks saada ning edasi minna. Ma arvan, et tänu Kristiinale jäid mul vahele viha ja paljud muud faasid lahkuminekul.  Tänu temale tundsin end juba peale esimest kohtumise hulga paremini, ta lõi kohati pahviks, andis palju mõtte materjali, avas mu silmad(tulin justkui udust välja!), oli äratundmisrõõm, kurvastus, selge pea ning edasi läks meil töö sujuvalt.

Kristiina on aus, otsekohene ning ütleb vahel võibolla valusalt tõe näkku, kuid minu meelest selline üks terapeut olema peabki. Tema juures on alati super mõnus olla kuigi keha on võibolla täiesti krampis. Kristiina näitab teed, millele pead astuma,  otsuse teed lõpuks ikkagi SINA!  Kristiina ise on ülimalt ilus inimene nii seest kui väljast- mõnele loodus lihtsalt annab.
Igaljuhul soovitan kahekäega Teil Kristiina juurde minna kui olete ristteel või ummikus oma asjadega.

-Raili-

Läbides Kaotusvalust taastumise programmi oskan soovitada seda kõigile kes vähegi tunnevad,et vajaksid natukene selgust ja lahendusi enda kaotustele.
Samuti soovitan julgelt Kristiinat kes minu kogemuse põhjal parim kelle juures käidud on.

-Kenneth-

Tänu teraapiale sain tugevamaks ja enesekindlamaks.
Suurt kaotust võin piltlikult võrrelda kehal tekkinud haavaga. Mida suurem kurbus, seda sügavam haav. Ja kui tavaliselt kehal haavad paranevad loomulikult ja niiöelda ajapikku, siis hingehaavad jäävadki veritsema igakord, kui miski meenutab seda kaotust, kui ei osanud ravida.
Olid juurdunud käitumis mallid, mis takistas tervet mõistust hakkama saada suure kaotusvaluga.
Leina teraapias õppisin kuidas korrastada oma tunnete sasipuntraid ja hingetraumasid, mida olin tahtmata kogunud pikema ajajooksul.- Kuidas hakkama saada traumeeriva sündmuse läbielamisel, et hingehaavadest saaksid lõpuks armid.

-Marika-

Seda tagasisidet kirjutades tundub, et sõnad pole piisavad. Tundsin pikalt, et soovin oma minevikule otsa vaadata. Ühel õhtul jäi silma Facebookis sponsoreeritud reklaam, Kasvamine Iseendaks luuletus meie igaühe tõest ja õigusest… ja see kõnetas mind kohe. Tundsin, et just Kristiina ongi minu jaoks see õige inimene, kelle juurde minna! Esimest korda kohtudes sain kinnitust, et olengi nii õiges kohas. See, kuidas Kristiina suutis mind avada, mõtlema panna, motiveerida, innustada, end väärtustama panna, kuidas sain aru nii lihtsatest, aga ometi kogu elu kriipinud olukordadest… olen meeletult tänulik! Olen Kristiinat soovitanud ka oma lähedastele, eranditult kõigile, sest tema kaotusvalu programm ei ole vaid neile, kellel on praegusel hetkel tõesti raske. See on tõesti kõigile ja ma usun, et siit saame väärtuslikud õppetunnid kogu eluks. Palju edu ja südamest aitäh Kristiina!

-Liisa-

Ma olen elu jooksul käinud ja külastanud mitmeid terapeute ja suhtenõustajaid. Olen alati tundnud ennast nagu läheksin arsti juurde.
Kristiina erakordne tugevus on näha ja tunnetada inimesi. Juba esimesel kohtumisel tekkis tunne nagu ta tunneks mind juba aastaid. Temaga on alati mugav olla, sest ta suudab luua vajaliku keskkonna ja atmosfääri. Kristiina väga eriline selline elutarkus ja maailmapilt lubavad tunda ja tunnetada ma usun, et igat tema klienti. Peale igat seanssi mõtisklesin, et huvitav kas ta on ainult “meie inimene” või ta loeb kõiki nii imeliselt. Olen veendunud, et see ongi tema anne, panna selliselt tundma kõiki tema kliente.
Ma pole kunagi suurem asi soovitaja olnud aga kui ma kogen midagi erilist, siis soovitan topelt ja kõigile.

Kristiina on eriline ja ilus hing!

-Meelis-

Kristiina imago suhteteraapia on siiras soovitus kõigile paaridele, kes soovivad vaba, mõistvat ja austavat suhet. Kristiina juures ei ole vahet, kas olete koos olnud aasta või kakskümmend. See teraapiavorm võiks kaasas käia iga paariga kogu elu, sest aitab aastate möödudes ikka ja jälle meelde tuletada kõige olulisema – üksteise kuulamise, peegeldamise ja hoidmise. Meil kõigil on oma “MINA”, mis tahab olla kõige võimsam ja tugevam. Ning selleks ongi aeg-ajalt vaja meenutada, kuidas nendest MINADEST harmooniline MEIE luua. Meie täname südamest, sest see, kuidas Kristiina meid kuulab, suunab ja avab on erakordne. See kuidas on võimalik ühte paari mõista ja meid tunnetada, see on väga imeline.

Kohtume kindlasti ikka ja jälle.

-Liisa & Meelis-

Kui esimest korda Kristiinaga kohtusime, siis küsis ta, et „miks Sa tulid?“. Ma ütlesin, et tahan leida rahu. Ilmselt sel hetkel ise ka täpselt ei osanud loota või uskuda, et juba paari kohtumise järel tunnen end palju paremini, rahulikumana ja õnnelikumana. Usun, et ükskõik, mis teise eesmärgiga tema juurde minna, suudab Kristiina selle Sinus üles leida.

Kindlasti Kristiinaga kohtumine on minu selle aasta parima ja elu muutvaim kohtumine. Tänu Kristiinale tean paremini kui kunagi varem, kes ma olen ja miks ma olen. Ei saaks rohkem tänulik olla!

-Lilian-

Oled realist ja tegeled asjadega, mis on olulised. See on minu jaoks tähtis eeldus usalduse tekkimiseks. Meie esimene kohtumine suutis minu mõtlemist juba 180 kraadi muuta, ei jõua ära oodata, mis edasi… Aitäh, et oled see kes oled ja teed seda, mida teed. Mul on Sinu otsekohesust, ausust ja oskusi/teadmisi vägagi vaja.

-Anzelika-

Olen kahe lapse ema. Tunnen juba aastaid end saamatuna. Pidev pinge. Pidev tunne, et ei saa hakkama. Pidev tunne, et olen halb ema oma lastele. Suhe suurema lapsega on muutunud iga aastaga halvemaks ja halvemaks. Ma palju lugesin, proovisin, aga tulemust ei tulnud. Midagi ei muutunud. Tundsin, et olen tupikus.

Kui nägin esimest korda Kristiinat, kuulsin kuidas ta räägib. Siis esimest korda elus tuli kindel tunne, tema on see õige inimene, kellele saan ennast avada, kellele saan enda valu jagada.
Väga hirmus on ennast avada teisele inimesele, ausalt kõike jagada. Aga Kristiinal on eriline võim ja kõik hirmud kaovad.
Kui tulin teraapiast välja, minu sees oli imelik tühjuse tunne, sellist tunnet pole varem kogenud. See on väga hea ja rahulik tunne.

Kahetsen ainult ühte praegu, et pole aastaid varem tema juurde tulnud. Nüüd jään.
Soovitan kõikidele emadele või isadele, kes tunneb, et nende suhe lapsega ei lähe nii nagu tahaks, julgesti minna teraapiasse Kristiina juurde. Rangelt soovituslik.
Need nõuanded mida sain, on nii lihtsad aga nii tõhusad. Nad tõesti toimivad ning väikeste sammudega liigun tagasi oma lapse südame lähedale.

-Aleksandra-

Kristiina elujaatav ja karismaatiline ning kohati agressivne suhtlemine kõnetab ja on alati edasiviiv ning arendav. Ukse seljataga sulgedes olen alati paremas kohas, eneskindlam kui kohtumiste alguses.
Leidsin ”Iseendaks kasvamise” soovituse kaudu ja olen selle soovituse eest tänulik.
Hea on enda kohta rohkem teada saada, kui Kristiina provotseerib ja mängib sinu sisemaailmaga.
Olen väga tänulik nende kohtumiste eest.!
Aitäh!

-Siim: 2 lapse isa, ettevõtja

Kristiina juurde minnes, olin ma päris suures augus. Kristiina on aidanud mind väga palju. Täna võin öelda, et olen parem inimene ja palju paremas seisus. Ma isegi ei oska seda sõnadesse panna. Ma mäletan, et kui esimesel korral tulin uksest välja, siis ma hõljusin.. mul oli nii kerge tunne. Kristiina ise oskab alati nii õigeid küsimusi küsida, suunata. Ta on ise üli positiivne, meeldiv ja soe inimene! Kui keegi kahtleb kas minna, siis mine kindlasti!

-Evika

Mu elus oli selline hetk kus ma ei teadnud enam kuidas ja kuhu edasi minna, väga katki ja segaduses.
Olin otsimas endale nõustajat/terapeuti, kes päriselt kuulaks mind. Kuidagi sattusin Kristiina kodulehele, mis mind väga kõnetas, aga tookord panin siiski kinni. Millegipärast jäi ikkagi kriipima ja nädal hiljem panin Kristiina juurde aja kirja.
Olen varasemalt käinud ka paari nõustaja juures ja pole tekkinud seda päris õiget tunnet.
Ma sain juba esimesel kohtumisel aru, et see on nö minu inimene ja peale seda kohtumist ma sõitsin koju tundega “ma lähen vallutan kogu maailma ära”, päriselt. Ja see tunne saatis mind igakord koju, kui ma lahkusin Tema juurest.
Mulle meeldib, et Kristiina on aus ja otsekohene.
Kristiina suunas mind nii palju, et ma võtsin endalt eest ära “roosad prillid” ja vaatasin iseendale otsa, ausalt, ilma ühegi valeta.
Ma olen alati arvanud, et see, mis on olnud minevikus mind kuidagi ei mõjuta. Tehes läbi Kaotusvalu programmi Kristiinaga, sain ma väga hästi aru, et mõjutab ja väga. See etapp ei ole minu jaoks läbi, aga Kristiina on andnud mulle teadmisi kuidas tulla kaotustega toime. Võin ausalt öelda, et tänu Kristiina toetusele ma võtsin oma elus nii mõnegi tähtsa otsuse vastu ja praegusel hetkel olen ma oma eluga seal, kus ma olen tahtnud ammu olla.

Ma lähen vallutan maailma

-Elen